Ustrzyki Dolne
wtorek, 21 listopada 2017 Pochmurno
Dla dzieci
Dla seniorów

Karpacki Jarmark Turystyczny

Bieszczady są nieodłącznym elementem Karpat, a podczas Jarmarku rozbrzmiewa muzyka folkowa z wielu krajów. Bieszczadzkie tradycje przeplatają się m.in. ze słowacką, węgierską i ukraińską kulturą nadając imprezie niepowtarzalną moc.

Karpacki Jarmark Turystyczny Karpacki Jarmark Turystyczny Karpacki Jarmark Turystyczny Karpacki Jarmark Turystyczny Karpacki Jarmark Turystyczny Karpacki Jarmark Turystyczny Karpacki Jarmark Turystyczny Karpacki Jarmark Turystyczny Karpacki Jarmark Turystyczny Karpacki Jarmark Turystyczny Karpacki Jarmark Turystyczny Karpacki Jarmark Turystyczny Karpacki Jarmark Turystyczny Karpacki Jarmark Turystyczny Karpacki Jarmark Turystyczny Karpacki Jarmark Turystyczny Karpacki Jarmark Turystyczny Karpacki Jarmark Turystyczny


Karpacki Jarmark Turystyczny to coroczna impreza organizowana w Ustrzykach Dolnych. Dotychczas były to dwa dni znakomitej zabawy. W tym roku – 2017 będzie trwać od 24 do 30 lipca, tj. aż 7 dni. Przez cały tydzień mieszkańcy i turyści będą mogli poczuć klimat Karpat. W programie znajdą się rozmaite koncerty, zawody sportowe i inne atrakcje. Dodatkowo 27 lipca impreza na jeden dzień przeniesie się do Arłamowa. W ciągu trwania Karpackiego Jarmarku Turystycznego nie zabraknie stoisk pełnych wyrobów rękodzielniczych, artystycznych czy dań regionalnych. W ostatni dzień przewidziane jest m.in. przejście ulicami miasta w wielobarwnym korowodzie.

Karpacki Jarmark Turystyczny ma na celu przybliżenie uczestnikom otaczającej nas kultury. Dzięki dodatkowym akcentom zagranicznym: słowackim, węgierskim czy ukraińskim impreza co roku charakteryzuje się wielokulturowością i pokazuje współpracę Ustrzyk Dolnych z miastami partnerskimi nie tylko z zagranicy, ale i z Polski.

Zobacz także

Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji ****

Jacek
Jacek
Dyrektor - Przewodnik
Krzysztof
Krzysztof
informator turystyczny
Angelina
Angelina
informator turystyczny
Magdalena
Magdalena
informator turystyczny
Angelika
Angelika
informator turystyczny