Ustrzyki Dolne
sobota, 18 listopada 2017 Deszcz ze śniegiem
Dla zaawansowanych

Trasy rowerowe "Downhill"

Bike Park Laworta to raj dla poszukiwaczy mocnych wrażeń. Trasy do downihillu oraz freeridu zaspokoją pasjonatów sportów ekstremalnych i zapewnią wspaniałą zabawę.

Trasy rowerowe Trasy rowerowe Trasy rowerowe Trasy rowerowe


Bike Park Laworta to wspaniałe miejsce dla wszystkich poszukujących mocnych wrażeń i sportowych wyzwań. Park rowerowy powstał na stokach malowniczej Laworty. Oferuje trzy specjalnie przygotowane trasy zjazdowe do uprawiania kolarstwa ekstremalnego (downhill oraz freeride).

Wszystkie trasy zostały zaprojektowane przez specjalistów i wykonane na najwyższym poziomie. Gwarantują wspaniałą zabawę zarówno dla stawiających pierwsze kroki w kolarstwie grawitacyjnym jak również dla zaawansowanych zjazdowców.

Bike Park Laworta jest ogólnodostępny, jednak przed skorzystaniem z jego trasy należy zapoznać się z regulaminem informującym o zagrożeniach oraz odpowiedzialności w razie wypadków. Regulamin znajduje się przy wjeździe na trasy przy stacji narciarskiej „Laworta". Niezbędnym warunkiem do skorzystania z tras jest odpowiedni sprzęt do uprawiania kolarstwa ekstremalnego. 

Zobacz także
Pole Golfowe
Arłamów, 38-700 Ustrzyki Dolne
Zespół Basenów
ul. W. Gombrowicza 49, 38-700 Ustrzyki Dolne
Trasy Narciarskie na Żukowie
Ustjanowa Górna, 38-700 Ustrzyki Dolne

Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji ****

Jacek
Jacek
Dyrektor - Przewodnik
Krzysztof
Krzysztof
informator turystyczny
Angelina
Angelina
informator turystyczny
Magdalena
Magdalena
informator turystyczny
Angelika
Angelika
informator turystyczny