Bieszczadzka Gra planszowa i karciana

Bieszczadzka Gra planszowa i karciana

Karpackie Stowarzyszenie Turystyczno – Kulturalne „Źródła Karpat” w Ustrzykach Dolnych zrealizowało projekt pt. „Bieszczadzka Gra planszowa i karciana – edukacja i promocja w Bieszczadami w tle”.

Projekt był dofinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację Bieszczadzką – Ośrodek Działaj Lokalnie w Ustrzykach Dolnych i programu współpracy Gminy Ustrzyki Dolne z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020 – Otwarte Konkursy Ofert oraz z budżetu Województwa Podkarpackiego.

W wyniku jej realizacji powstały 2 gry promocyjne pt. Bieszczadzki Mistrz i Bieszczadnik, które zostaną zaprezentowane w Ustrzyckim Klubie Turystyki Kultury i Tradycji przy Izbie Regionalnej na różnych spotkaniach i podczas licznych prezentacji oraz wystaw.

Partnerem w projekcie była Gmina Ustrzyki Dolne oraz Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych.

Bieszczadzka Gra Planszowa pt. Bieszczadzki Mistrz oraz Bieszczadzka Gra Karciana pt. Bieszczadnik są propozycjami dla zainteresowanych tematyką bieszczadzką. Z gier będą mogli skorzystać mieszkańcy, turyści oraz uczniowie jak w tytule projektu – edukacja i promocja z Bieszczadami w tle. Przed każą z tych gier będzie przedstawiona prezentacja multimedialna związana z Bieszczadami..

 

Jacek Łeszega

Prezes Zarządu KSTK

Koordynator projektu

 

Zobacz także