I Kiermasz turystyczny

I Kiermasz turystyczny

I Kiermasz turystyczny

Już wkrótce, 31 lipca odbędzie się I Kiermasz Turystyczny pod hasłem Korona Ustrzyckich Gór – marka Bieszczadów, marką Podkarpacia Zdobywaj Koronę Ustrzyckich Gór.

Odbędzie się on w ramach projektu pt. Korona Ustrzyckich Gór – marka Bieszczadów, marką Podkarpacia i ma na celu promocję Korony Ustrzyckich Gór oraz licznych szlaków turystycznych i dziedzictwa kulturowego, gier terenowych znajdujących się na terenie gminy Ustrzyki Dolne, a także nowej bieszczadzkiej gry planszowej i karcianej.

Kiermasze turystyczne zapiszą się do grona imprez organizowanych przez Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych i będą odbywały się corocznie obok Karpackiego Jarmarku Turystycznego.

Patronat Honorowy nad projektem Korona Ustrzyckich Gór – marka Bieszczadów, marką Podkarpacia objął Marszałek Województwa Podkarpackiego. Partnerem w projekcie jest Województwo Podkarpackie. Współpracują Gmina Ustrzyki Dolne, Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne oraz Karpackie Stowarzyszenie Turystyczno – Kulturalne „Źródła Karpat”.

11 sierpnia odbędzie się II Kiermasz Turystyczny pod hasłem Korona Ustrzyckich Gór – marka Bieszczadów, marką Podkarpacia Z Koroną Ustrzyckich Gór Poznawaj Bieszczady.

BCTiP

 

Zobacz także