II Bieszczadzkie Forum Gospodarcze w Ustrzykach Dolnych

II Bieszczadzkie Forum Gospodarcze w Ustrzykach Dolnych

We wtorek 11 grudnia na Hali Sportowej w Ustrzykach Dolnych odbyło się II Bieszczadzkie Forum Gospodarcze.

   W wydarzeniu udział wzięli liczni reprezentanci środowisk samorządowych, szkolnych i uczelnianych, jak i przedstawiciele lokalnych przedsiębiorstw, którzy podczas wydarzenia uczestniczyli w panelu dyskusyjnym. 

   Po oficjalnym otwarciu i przywitaniu gości licznie zebrana młodzież miała okazję wysłuchać wystąpienia dr inż. Antoniego Kubickiego – prezesa Hotelu Arłamów. Następnie swój wykład  pt.: „Dobierz kompetencje do wymogów rynku pracy” poprowadziła mgr Ewa Nowak-Koprowicz wykładowca WSIiZ w Rzeszowie. Ostatni wykład pt.: „I co dalej, czyli o planowaniu kariery” wygłosiła dr Małgorzata Gulip adiunkt UMCS w Lublinie. W trakcie II Bieszczadzkiego Forum gospodarczego trwały rozmaite warsztaty poprowadzone zarówno przez ustrzyckie szkoły, jak i przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Krośnie. 

  Wśród wystawców znaleźli się: Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych, Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, WSIiZ w Rzeszowie - Projekt European Enterprise Network, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sanoku, Bieszczadzki Zespół Szkół Zawodowych, Polskie Radio Rzeszów, Centrum Kultury i Turystyki w Brzegach Dolnych, Stowarzyszenie Homo Homini,  35 Batalion Lekkiej Piechoty - Sanok, Pamo Sp z o.o. Sp. k., STOLARNIA- ART. - Bogdan Szmyd, Karmelkowy Świat - Angelika Szmyd,, Hotel Arłamów, Muzeum Młynarstwa i Wsi w Ustrzykach Dolnych,  Stowarzyszenie Rozwoju Bieszczadów, Firma BOSZ Sp. z o.o., Stowarzyszenie Nowoczesne Bieszczady, Stowarzyszenie „Ustrzycki Klub Biegacza”, Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych. 

   Dziękujemy za udział zarówno wystawcom, jak i wszystkim widzom, którzy przybyli na II Bieszczadzkie Forum Gospodarcze. 

Zobacz także