Mini Rajd Rowerowy Na dwóch kółkach w krainie ropy

Mini Rajd Rowerowy Na dwóch kółkach w krainie ropy

Grupa nieformalna Na Dwóch Kółkach przy współpracy z Karpackim Stowarzyszeniem Turystyczno-Kulturalnym „Źródła Karpat” oraz Bieszczadzkim Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych zaprasza na Mini Rajd Rowerowy Na Dwóch Kółkach w krainie ropy.

Mini rajd odbędzie się 24 września 2021 roku w Ropience.

Start rajdu godzina 12:00 z Parku Wiejskiego w Ropience.

Projekt pt. „Na dwóch kółkach w krainie ropy” realizowany przez Grupę Nieformalną Na Dwóch Kółkach działającej przy Karpackim Stowarzyszeniu Turystyczno-Kulturalnym „Źródła Karpat” dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropi w Polsce oraz Fundacji Bieszczadzkiej-Ośrodka Działaj Lokalnie w Ustrzykach Dolnych i programu współpracy Gminy Ustrzyki Dolne z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2021. – Otwarte Konkursy Ofert oraz z budżetu Województwa Podkarpackiego.

Mini Rajd Rowerowy został dofinansowany ze środków finansowych Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Ustrzykach Dolnych.

Zapisy na rajd pod nr tel. 723 105 161 lub 662 126 104

Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania
Zobacz także