Dla zaawansowanych

Trasy rowerowe "Downhill"

Bike Park Laworta to raj dla poszukiwaczy mocnych wrażeń. Trasy do downihillu oraz freeridu zaspokoją pasjonatów sportów ekstremalnych i zapewnią wspaniałą zabawę.

Trasy rowerowe Trasy rowerowe Trasy rowerowe Trasy rowerowe


Bike Park Laworta to wspaniałe miejsce dla wszystkich poszukujących mocnych wrażeń i sportowych wyzwań. Park rowerowy powstał na stokach malowniczej Laworty. Oferuje trzy specjalnie przygotowane trasy zjazdowe do uprawiania kolarstwa ekstremalnego (downhill oraz freeride).

Wszystkie trasy zostały zaprojektowane przez specjalistów i wykonane na najwyższym poziomie. Gwarantują wspaniałą zabawę zarówno dla stawiających pierwsze kroki w kolarstwie grawitacyjnym jak również dla zaawansowanych zjazdowców.

Bike Park Laworta jest ogólnodostępny, jednak przed skorzystaniem z jego trasy należy zapoznać się z regulaminem informującym o zagrożeniach oraz odpowiedzialności w razie wypadków. Regulamin znajduje się przy wjeździe na trasy przy stacji narciarskiej „Laworta". Niezbędnym warunkiem do skorzystania z tras jest odpowiedni sprzęt do uprawiania kolarstwa ekstremalnego. 

Zobacz także
Lodowisko Miejskie
Gombrowicza 49, 38-700 Ustrzyki Dolne
Stacja Narciarska
Naftowa, 38-700 Ustrzyki Dolne
Pole Golfowe
Arłamów, 38-700 Ustrzyki Dolne
Stacja Narciarska
Brzegi Dolne 122, 38-700 Ustrzyki Dolne

Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji ****

Jacek
Jacek
Dyrektor - Przewodnik, informator turystyczny, opiekun szlaków
Karolina
Karolina
Informator turystyczny, pracownik biurowy
Natalia
Natalia
Informator turystyczny, pracownik biurowy
Joanna
Joanna
Pracownik gospodarczy
Jacek
Jacek
Konserwator
Andrzej
Andrzej
Konserwator, opiekun szlaków